Jak jsem doplnil Darwina. Část - 2.ad.1

10. května 2017 v 17:14 | selskyfilosof |  Moje logika

Filosofie Vesmíru a Darwin:

Filosofie Vesmíru mi dala své universální zákony platící pro celý Vesmír. Ukázala mi nedělitelnost, nenadřazenost, jedinečnost, dipolaritu i trojelementárnost. Ukázala mi směr ven a dovnitř, odstředivou a dostředivou sílu a především tři úrovně organizace - tedy vývoje, který po naplnění 3 x 3 úrovní představuje kvantitativní skok v novou kvalitu. Zjednoduším. Představím jednoduchá tvrzení, která jsem přijal.

Ad. 1 - Vesmír jako takový je zcela živý organismus, dělení na živý a neživý je neopodstatněné.

Ad. 2 - Vše co platí pro tzv. neživý Vesmír, platí i pro to, co nazýváme život.

Ad. 3 - Organizace - vývoj neprobíhá od jednoduchého k složitému, nebo dokonalejšímu, ale od jedné jedinečnosti k druhé jedinečnosti.

Ad. 4 - Vše ve Vesmíru je postaveno tak, aby v daném časoprostoru správně fungovalo, a vše funguje tak, jak je postaveno.

Ad. 5. - Časoprostor je nedělitelný ve smyslu duality na čas a prostor, vzniká pohybem hmoty.

Ad. 6. - Vesmír je jen hmotný, to co vnímáme jako nehmotné je funkce - vlastnost, dané hmoty, bez hmoty není funkce - dané vlastnosti, a bez funkce - vlastnosti není hmoty.

Ad. 7. - Hmotný Vesmír je nekonečně dělitelný směrem dovnitř a nekonečně skladatelný směrem ven.

Ad.1 - Vesmír jako takový je zcela živý organismus, dělení na živý a neživý je neopodstatněné. Hranice živého a neživého je dána úrovní našeho vědění. Dokud jsme nepoznali prvoky, mysleli jsme si, že život začíná u malých tvorů, které vidíme, kteří se samostatně hýbou a projevují se třeba rozmnožováním. Po objevení mikroskopu a prvoků, jsme posunuli tuto hranici k jednobuněčným organismům. Pak k bakteriím a virům. Nemyslím, že bych vás dnes posunul ještě dále až k počátku života a tím byl "Velký třesk", nebo Bůh, pro filosofii Vesmíru je to jedno. Pokusím se, alespoň posunout hranici života k Vodě. Vodu na jedné straně vnímáme jako neživou chemickou sloučeninu dvou atomů vodíku a jednoho atomu kyslíku. Jinak si ale uvědomujeme, že voda je život. Život, tak jak ho známe na Zemi je spojen s vodou. Existence vody je nepopiratelná v jakémkoliv živém organismu. My sami, tzv. páni tvorstva a inteligence života jsme z více jak 70% voda. Voda má mnoho anomálií, které ani současná věda nedokáže vysvětlit. Voda umožňuje všechny životní děje, všechny chemické i fyzikální procesy, které probíhají v našich organismech. Vznik života podmiňujeme existenci vody, to je logické. Nelogické ovšem je, že zbytek vzniku života připisujeme, ať jsme vědci, nebo věřící, nějaké nadpřirozenosti. Voda, ať chcete, nebo nechcete je substance, která dokáže program života realizovat. To je jak z vědeckého, tak náboženského pohledu nepopiratelné. Dejte vodě suché semínko, to je program opět dříve vytvořený ve vodě, a ona vám stvoří rostlinu. Voda dokáže totiž přebírat programy, kdyby ne, nikdy byste si nedali čaj, nebo kafe, to je totiž převzatý program čajového lístku, nebo kávového zrna. Dokonce dokáže přebírat i léčivé účinky dané rostliny, nemusíte pojídat rostlinu, vaše tělo lépe příjme danou léčivou látku již z programu vody. Jsou lidé, kteří vědí, že vodu si můžete dokonce naprogramovat svými myšlenkami. Kdo nevěří, ať to zkusí. Posledním nepopíratelným důkazem této vlastnosti vody je pak samotná homeopatie, která několikanásobným ředěním danou léčivou látku vyloučí a ve vodě zůstane pouze její program. Léčí tedy voda s daným programem, nikoliv samotná léčivá látka. Takže voda je skutečně ten život, který realizovala zde na Zemi. Všechny formy života na této planetě jsou jen jiné modifikace vody. Voda pomocí programů DNA, (DNA je opět jen dříve organizovaný program vody"), realizuje veškerou rozmanitost organismů. Dáte-li vodě program člověka - jeho genetický kód, promění se v člověka, dáte-li ji program fazole, promění se ve fazoli. Tak dnes jsem možná vaše vnímání života posunul na hranici vody, že voda je to živé médium, které se nekonečně proměňuje. Na konci můžete i pochopit, že Vesmír je živý, Život je Vesmír.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jery Jery | E-mail | 2. června 2017 v 15:00 | Reagovat

Upřesnil bych techniku programování vody. Příklad: Klient má nemocné koleno. Vezmu láhev s vodou, chytnu jí mezi ruce(využití polování), nebo přímo z generátoru srdce jí(vodu)naprogramuji. Programování funguje v rozšířeném vědomí procesem. Myšlenka se převede na emoci jenž vybudí generáto(srdce). Takto naprogramovaná voda opraví koleno. Přepíše algorytmus poruchy. Samozřejmě, že může subjekt s vadným kolenem si rozproudit energetické centrum kolena a samotným rozprouděním se vymaže vir(algoritmus).

2 Jery Jery | E-mail | 2. června 2017 v 15:02 | Reagovat

Upřesnil bych techniku programování vody. Příklad: Klient má nemocné koleno. Vezmu láhev s vodou, chytnu jí mezi ruce(využití polování), nebo přímo z generátoru srdce jí(vodu)naprogramuji. Programování funguje v rozšířeném vědomí procesem. Myšlenka se převede na emoci, jenž vybudí generáto(srdce). Takto naprogramovaná voda opravý koleno, tzn.přepíše algorytmus poruchy. Samozřejmě, že člověk s vadným kolenem si může rozproudit(aktivovat) energetické centrum kolena a samotným rozprouděním se vymaže vir(algoritmus).

3 selskýfilosof selskýfilosof | 3. června 2017 v 8:35 | Reagovat

[2]: Děkuji za doplnění. Já většinou programuji tak, že k vodě prostě promlouvám, snažím se co nejupřímněji vyjádřit své přání. Napsal jsem i říkadlo pro děti, jak stárnu, tak ho často používám.
Přidám:
Voda
Vodo, vodo, vodičko,
uzdrav moje tělíčko.
Přijmi dary prány,
uzdrav všechny orgány.
Prána ať nás posiluje,
moje tělo uzdravuje.
Děkuji ti vodičko,
za mé zdravé tělíčko.
sf.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama